Metai: 2022

Mūsų gimnazijos abiturientė D. Kesylytė (mokytoja D. Rutkauskaitė) respublikiniame kūrybinio rašymo konkurse „Apie tai, kas man svarbu“ tapo laureate. Konkursą organizavo Maironio lietuvių literatūros muziejus. Džiaugiamės, kad abiturientės esė „Ratuotas laikas ir talentingi statybininkai“ buvo pastebėta ir įvertinta.

Renginiai

2022 m. birželio 3 d. (penktadienį) 8 klasės mokiniams vyko integruota geografijos ir vokiečių kalbos pamoka „Pažinti Vokietiją“. Kartu su aštuntokais pamoką stebėjo ir priešmokyklinukai (mokytoja L. Tilvikienė). Pamoką vedė mokytojai A. Zamkauskas ir K. Kerpė.

Renginiai

III g. klasės mokiniai (kartu su direktore Dž. Gečiene) svečiavosi pas Tomą ir Jolitą Viluckus. Gimnazistai diskutavo apie draugystės, meilės ir santuokos prasmę. Tikime, kad pokalbis gimnazistams buvo atgaiva ir tikrasis įkvėpimas.

Renginiai

2022 m. vasario 27-28 dienomis mūsų gimnazija Klaipėdos Kultūros fabrike pristatė mokytojos Natalijos Lytovčenko režisuotą spektaklį „Sudužusi širdis“. Spektaklyje vaidino gimnazijos mokytojai, mokiniai ir profesionalūs aktoriai. Kad galėtų Klaipėdoje pasisvečiuoti ir spektaklį pamatyti Kairiškių globos namų senjorai, buvo pardavinėjami keramikos darbai. Gimnazijos mokiniai pirko bilietus ne tik senoliams, besisvečiuojantiems iš Akmenės rajono, tačiau ir Klaipėdos šeimynose gyvenantiems globojamiems vaikams. Prie renginio mielai prisijungė „Big brothers and big sisters“ nariai. Esame dėkingi kiekvienam, kuris prisidėjo prie šio renginio. Džiaugiamės, kad šiuo…

Renginiai

Sveikiname mūsų gimnazijos 5 klasės mokinį Armandą Ureniovą (mok. E. Kerul), kuris Klaipėdos miesto mokyklų 5-8 klasių mokinių dailaus rašto konkurse „Žąsies plunksna“ laimėjo III vietą!

Renginiai

Civilinės saugos informaciją galima rasti tinklapyje:http:// https://www.lt72.lt/

Renginiai

Nuoširdžiai kviečiame į „Vaivorykštės tako“ gimnazijos teatro studijos spektaklį „Sudužusi širdis“, kuris pastatytas pagal H. K. Anderseno pasaką „Sniego karalienė“. Scenarijaus autorė ir režisierė – mokytoja Natalja Lytovchenko. Spektaklis skirtas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Laikas: vasario 27 d. (sekmadienis) 15 val.; vasario 28 d. (pirmadienis) 18 val. Vieta: Klaipėdos Kultūros fabrikas Bilieto kaina: 3 eurai Į spektaklį pakviesti seneliai ir vaikai iš globos namų. Jūs galite prisidėti prie jų dalyvavimo pirkdami daugiau bilietų. Dėkojame už galimybę būti bendruomeniškais. Prašome informuoti…

Renginiai

Mūsų gimnazijos būrelio „Virtuvės paslaptys“ narys Jokūbas Radušis (vadovė A. Lyliškienė) gruodžio-sausio mėn. dalyvavo respublikiniame projekte „Kuriame šokoladinį stebuklą“. Jokūbas sukūrė elegantiškus darbelius iš šokolado. Projekte savo projekte savo kūrybinius darbus pristatė 87 dalyviai. Sveikiname Jokūbą, kurio darbai pateko į geriausiųjų dešimtuką.

Renginiai