Protų mūšis

Snieguotą, ramią antradienio popietę, nepabūgę pervargimo po gausių pamokų, "Vaivorykštės tako" mokiniai susiruošė išbandyti savo jėgas. Ne, visai ne senio besmegenio  ar sniego angelų darymo varžytuvėse. 5-10 klasių mokiniai susikovė "Protų mūšyje."
Mūšyje kovėsi rinktinės komandos, nepabūgusios gudrių klausimų, pvz. 'Kaip išnyko vienaragiai?', 'Ko savo gerbėjų prašė nedaryti visų žinoma atlikėja Beyonce Knowles?' ir t.t. Taip pat komandos turėjo pasitelkti visą savo vaizduotę, kad perprastų iliuzijas bei dailininkų išmonę. Išgirdus teisingus atsakymus, kai kurie mokiniai iš džiaugsmo pašokdavo aukštyn, o kai kurie - iš liūdesio suraukdavo savo kaktą ir nudelbdavo akis. Mūšyje jautėsi ir kovos dvasia - kai kurie komandų nariai siekė įrodyti savo netikslių atsakymų teisingumą, tačiau komisija buvo nepaperkama, todėl po inirtingų kovų buvo paskelbti šie, teisingiausiai atsakę į klausimus, nugalėtojai:
Skaistė Dilginaitė (10 kl.), Gailius Kazlauskas (10 kl.), Orestas Gustys (7 kl.) ir Pavel Vistunov (7 kl.).
Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius. Dėkojame organizatoriams - geografijos mokytojai Edita Žemgulytei bei jos auklėtiniams už audringą renginį.