Adomas Zamkauskas

Esu Adomas Zamkauskas, geografijos mokytojas, gimęs ir augęs Klaipėdoje. 
Vaikystėje svajojau būti vyrėju–kepėju, bet prisvilus pirmam blynui (visiems kitiems irgi) nusprendžiau savo ateitį sieti su turizmo vadybos specialybe. 
Taip po mokyklos baigimo atsidūriau Vilniaus pedagoginiame universitete, kur įgijau geografijos bakalauro laipsnį, turizmo vadybininko, kelionių vadovo ir mokytojo kvalifikacijas. Taigi, universitete ir atradau poreikį save išbandyti mokytojo darbe.
Galutinį ačiū, kad tapau mokytoju, turėčiau tarti universiteto dėstytojams, kurie vedė pedagoginę praktiką Vilniaus Tuskulėnų vidurinėje mokykloje ir šios mokyklos geografijos mokytojai Aušrai K..

Po bakalauro baigimo planavau pasilikti Vilniuje, bet visi planai labai greitai persiplanavo – 2010 m. įstojau į jūrų hidrologijos magistro studijas Klaipėdos universitete ir gavau galimybę išmėginti mokytojo darbą Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje.
„Vaivorykštės tako“ mokykloje pradėjau dirbti nuo 2013 m. Laisvalaikis dažniausiai susijęs su draugais, grojimu gitara ir kelionėmis. Geriausias laisvalaikis, kai visi šie komponentai būna toje pačioje vietoje ir tuo pačiu metu.