Dalyvavome šaulių konkurse

Kovo 12 dieną mūsų gimnazijos mokiniai, t. y. Danielė Kesylytė (I g. klasė), Algis Buivydas (II g. klasė) ir Birutė Ruškytė (III g. klasė) lankėsi Vytauto Didžiojo karo muziejuje Kaune.
Muziejuje vyko finalinis respublikinio mokinių esė konkurso „ Lietuvos šaulių sąjungos 100-metis: ar vis dar aktualūs Vlado Putvinskio priesakai šauliams?“ renginys. Konkursą organizavo Lietuvos šaulių sąjunga, kuri šiais metais mini savo įkūrimo 100-metį. Šio konkurso nuostatai skatino ugdyti tiek jaunosios kartos pilietiškumą, tautinius jausmus, tiek puoselėti kūrybiškumą ir minčių unikalumą į istorinės atminties įvykius.
Mūsų gimnazijos mokiniai gavo dovanų ir dokumentą, patvirtinantį dalyvavimą konkurse. Didžiuojamės jais ir skatiname nesustoti bei siekti tikslų.
Konkursui mokinius ruošė Egidijus Sereičikas (istorijos mokytojas) ir Deimantė Rutkauskaitė (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja).