Pasidalinome žiniomis

Karštą birželio 12-ąją gimnazijos salėje vyko netradicinio ugdymo diena, kurios metu buvo pristatomi
geriausi šių mokslo metų projektiniai darbai. Visi gerai žinome, kad parengti projektą – tik dalis darbo, kita dalis – pristatyti publikai.
Džiugu, kad tiek daug 5-8 klasių ir I-III g. klasių mokinių pasidalino savo visus metus individualiai ir grupėmis rengtais projektais, kurie sujungia įvairias dalykines žinias.
Renginio metu kantriai išklausyta daugiau kaip 20 pranešimų, o jų būta įvairiausių: apie gobeleną ir audimą, apie Sierpinskio piramidę, apie fizinį aktyvumą ir jo naudą, apie sintetinius dažiklius, apie suaugusiųjų skaitymo įgūdžius (gimnazijos mokytojų skaitymo įpročių analizė), apie santuoką ir skyrybas, apie fraktalų grožį, apie tai, kaip išgyventi miškuose ar Amazonės džiunglėse, apie automobilius ir t. t. Galėjome gyvai stebėti bandymus, apžiūrėti konkrečius darbus, kurie patvirtina teorines žinias, išgirsti pačių mokinių kurtą dainą.
Renginio organizatoriai dėkoja gimnazijos klasių atstovams (Birutei Ruškytei ir Oskarui Kažukauskui) už
vestą renginį, o visiems skaičiusiems pranešimus bei besiklausiusiems linki kitais mokslo metais kibti į naujas temas ir tyrinėti pasaulį, nes tai labai įdomu, tačiau svarbu nepamiršti, kad „Viską, ką darote, darykite su meile“ (1 Kor 16-14).