Kvietė krikščioniškos muzikos konferencija

Balandžio 28 dieną mūsų gimnazijos salė prisipildė jaunatviško juoko ir giesmių skambesio. Gera buvo sutikti ir priimti svečius iš Kretingos "Pranciškonų" gimnazijos, Vilniaus krikščionių gimnazijos ir "Vaivorykštės tako" gimnazijos Vilniaus filialo.Pranešimus konferencijoje skaitė ir svečiai ir mūsų gimnazistai. Ypatingo susidomėjimo sulaukė Saulės Kavaliauskaitės Vilniaus Krikščionių gimnazijos I-os kl. moksleivės pranešimas "J. Bretkūno biografija ir giesmės", Klaipėdos "Vaivorykštės tako" gimnazijos I-os kl. moksleivės Simonos Paulikaitės pranešimas "Giedokime gyrių Jo vardui".
Visi atvyko įkvėpti Dievo Dvasios, pripildyti begalinio troškimo šlovinti Jį. Viešpats gausiai išliejo malonės. Buvome palaiminti to švento buvimo ir giedojimo drauge. Visos muzikinės grupės išsiskyrė muzikavimo savitumu, tuo dar labiau atskleisdamos Viešpaties kūrybos grožį mumyse. "Kad garsiai giedočiau padėkos giesmę ir skelbčiau Tavo nuostabius darbus" Psalmė 26, 7
Konferencijos pabaigoje prie vaišių stalo jaunimas džiaugėsi bendryste, dalinosi muzikavimo ir kūrybinių ieškojimų patirtimi.
Iki naujų, nuostabių susitikimų. Būkite palaiminti.