Mūsų gimnazijai jau 20

Laukdami gimtadienio dažnai susimąstome apie praėjusį laiką ir nuveiktus darbus, apie dabartį ir iššūkius, kuriuos turime įveikti bei viltingą ateitį, su kuria siejame savo svajones. Mokykla, kaip ir žmogus, gimsta, gyvena, kuria, siekia ir viliasi. Mokykla, tai gyvas organizmas susidedantis iš daugelio gyvenimų ir likimų.
Mūsų gimnazija jau atšventė savo 20- ąjį gimtadienį. Nuo Dievo įkvėptos minties iki šios dienos, prisiminėme augimą ir stiprėjimą: nuo pradinės mokyklos iki Gimnazijos, nuo mažos sėklos iki medžio.
Šventėje dalyvavo patys artimiausi ir brangiausi. Prisiminimais dalijosi protestantiškos bendruomenės pastorius - krikščioniškos mokyklos idėjos pradininkas, pirmoji mokyklos vadovė, Tarptautinės krikščioniškų mokyklų asociacijos direktorė, buvę mokytojai ir mokiniai, pirmosios laidos abiturientai. Padėkos žodžiai, sveikinimai, palinkėjimai ir giesmės...Šventėje dalyvavo ir gerbiami svečiai: Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys T. Meškinis ir "Vitės" kvartalo seniūnaitis R. Schneiderat.
Dėkojame visiems dalyvavusiems, padėjusiems, bendradarbiavusiems ir ištikimiems mokyklos draugams. Ilgų, prasmingų ir kūrybingų metų Viešpatyje, tau Gimnazija!