Į mišką – statyti palapinių, švęsti ir šlovinti

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, tęsėme mokylos tradiciją - prasidėjus mokslo metams susiburti nekasdieniam bendravimui, tik padarėme tai kiek kitais - išvykome į mišką.
Dar daugiau - išsikėlėme į Girulių mišką švęsti ir šlovinti. Nepatikėsite, organizavome Palapinių šventę. Žinau, skamba keistai. Bet kai tik atvykau ir pamačiau kaip vaikai kartu su mamomis puošia visokiomis miško gėrybėmis tėvelių sukaltas palapines, gal net pajutau pavydą - visi, kaip viena šeima, ruošė, puošė ir dirbo. Norėjosi vėl būti pirmokėle, kurios tėvai pastatytų didžiausią palapinę, o man tereikėtų užkabinti kokį grybuką ir dar porą obuolių. Tada jau galėčiau girtis, jog tai mano palapinė! Deja, bet mums, vyresniokams, teko patiems statyti, plušėti, ruoštis. Mūsų statybų priemonės juk paprastos: ką radome miške. Ir ką jūs manote? Pasistatėme jaukų kampelį, iš kurio puikiai galėjome matyti, kaip vaikai su tėveliais rungėsi estafetėse. Niekam nebuvo nuobodu: vieni pas kitus svečiavosi palapinėse ir vaišinosi bei laimino, kiti – giedojo, o tokie tinginukai, kaip aš (ir dar keli mano bendraklasiai), sėdėjo pušyno pavėsyje ir dalinosi istorijomis „O kai aš buvau mažas...“, gėrė arbatą ir krimto sausainius.
Ruduo tądien dobanojo mums puikią dieną, paskanintą mamų ruoštais užkandžiais, tėvelių statytom palapinėmis, šventės organizatorių sugalvotomis linksmomis estafetėmis ir dalyvių varžybine nuotaika.
II klasės mokinė Marija Sinde Monteiro