Vakarojome: atgal į …ateitį?

Kovo 30 dieną pagaliau įvyko taip ilgai ruošta ir vis nukeliama 7-8 ir I-IV klasių vakaronė „70-ųjų – 90-ųjų ritmu“.
Tačiau, manau, kad tikrai visi galėtų drąsiai pasakyti, kad jos laukti buvo verta, nes puikiai praleidome laiką!
Marija ir Birutė, II klasės mokinės, parengė labai įdomią programą: nuo viktorinos iki loginių žaidimų.
Vakaronė prasidėjo nuo ,,Laiko mašinos", kuri kiekvieną mokinį nukeldavo į senuosius laikus. Jei norėjai ten patekti, turėjai pasisemti truputėlį drąsos, leisti užrišti akis ir pasitikėti LAIKO MAŠINOS saugotojais. Tai buvo tikras pasitikėjimo žaidimas, kuris kiekvieną (šiam žingsniui ryžosi ir su mumis buvę mokytojai) perkėlė į 80-uosius.
Visi buvo patikrinti, ar tikrai įgyvendino nurodytą aprangos kodą. Jeigu ne, apsauga (ech, tas mūsų mokytojas) taip lengvai nepraleido ir paprašė atlikti įvairias užduotis. Tada susiskirstę komandomis susirungėme viktorinoje bei muzikinėse kovose ir pasitikrinome žinias (laimėtojų komanda – „Atgal į ateitį“, t. y. Beatričė, Filipas, Danielius (IV klasė) ir mokytoja Deimantė).
Vėliau turėjome susitikimą su pora iš Amerikos (ačiū Beatričei už vertimą į lietuvių kalbą), kuri taip pat paruošė mums kelis žaidimus, pakalbėjo apie tarpusavio santykius ir padrąsino sekti Dievu.
Vakarą tęsė judrus žaidimas „PacMan“, kuriame du surištom rankom žaidėjai turėjo bėgiodami po visą mokyklą atrasti kuo daugiau užuominų, kurios vedė iki prizo! Aišku, viskas nebuvo taip paprasta, nes kekvienos komandos tamsoje tykojo vaiduoklis (ačiū vaiduokliui Tomui už puikų vaidmenį), kuris atiminėdavo gyvybes, baugino ir liepė atlikti papildomas užduotis. Šiame žaidime greičiausieji ir tiksliausieji buvo Tito ir Simonos dueatas (II klasė).
Svarbiausia, visi sugrįžus iš tamsių mokyklos koridorių į salę, kurioje renginio organizatorės apdovanojo laimėtojus saldžiais prizais. Tada visi draugiškai susėdome ratuku ir pasinėrėme į žaidimą „Mafija“. O čia ir vėl turėjome pasukti savo galveles logiškai...
Tokie vakarai mus tik dar labiau suartina, išmoko pasitikėti vienas kitu ir priartina prie Dievo.
Žinoma, labai ačiū ir mokytojams (Egidijui Sereičikui ir Deimantei Rutkauskaitei), kurie buvo su mumis. Ir ne tik buvo, bet drąsiai įsitraukė į visus žaidimus!
Simona Paulikaitė II gimnazijos klasė