Mėsainiai +jūra + nakvynė = draugystė

Balandžio 27 d. mūsų mokykloje rinkosi mokiniai nakvynei.
Viskas prasidėjo nuo lauke garuojančios šašlykinės, kurioje mūsų virtuvės šefai – Tomas ir Titas (II klasė) – visiems gamino mėsainius, nuo kurių pirštus net buvo galima apsilaižyti.
Užkandę, toliau laiką leidome lauke. Vieni šnekučiavosi tarpusavyje, o kiti žaidėme judrius žaidimus: kas amerikietišką futbolą, kas tiesiog orinuką (paprastas kamuolio mušinėjimas draugų ratelyje). Taip bežaisdami sulaukėme svečių, kurie prisijungė prie mūsų lauko žaidimų, kol šaltas vėjas mus visus sugrąžino į mokyklos vidų.
Mūsų svečiai nieko nelaukdami subūrė visus ratu ir pradėjo vakaro temą apie žmonių santykius. Vieni klausėsi, kiti diskutavo, o dar kiti – tyliai svarstė, tačiau manau, kad žinia buvo perduota visiems, nes klausimai vertė susimąstyti... Kas ta antroji pusė?Ar yra tas vienintelis ar vienintelė? Kada jų ieškoti?
Po diskusijos laukė įtemptas žaidimas „PacMan“, kuris paskatino greičiau plakti mūsų širdis, greičiau mąstyti ir greitai bėgioti, nes laimėtojų laukė prizai... ir, aišku, dar daugiau žaidimų!
O po visko – ilgai laukta naktinė kelionė prie jūros. Apsirūpinę pledukais, muzika ir gera nuotaika bei įsikibę draugui į parankę, pradėjome savo kelionę. Jūra naktį, žvaigždžių globojama, atrodė nepakartojamai – tikra dovana akims ir širdžiai. Nors žygis ir nuvargino, o į mokyklą slinkome vis lėčiau, tačiau šalia esantys draugai ir prasmingi pokalbiai su jais leisdavo pamiršti nuovargį, todėl grįžę į mokyklą miegoti neskubėjome... Aišku, ką nugalėjo dėdė miegas, užsnūdo, o kiti ir toliau naktį leido žiūrėdami filmą, kiti – žaisdami stalo žaidimus.
Labai norėtųsi padėkoti visiems, kas buvo. Birutei ir Marijai (II klasė) už parodytą iniciatyvą ir pastangas organizuojant šį pasibuvimą. Žinoma, ir mokytojams (Egidijui Sereičikui, Giedrei Bazarienei, Deimantei Rutkauskaitei), kurie negailėjo laiko ir nusprendė jį skirti mums
. Simona Paulikaitė, II gimnazijos klasė