Projektų diena – ko tik nesužinojome…

 Birželio 12 d. mūsų gimnazijoje netradicinės ugdymo dienos metu buvo pristatyti geriausi šių mokslo metų projektiniai darbai.
5-8 ir I-IV klasių mokiniai visus metus individualiai ar grupėmis galėjo rengti norimo mokamojo dalyko projektines veiklas ir vadovaujami mokytojo gilinti žinias jiems įdomioje srityje, tad bagiamojo renginio metu buvo išgirsta daugiau kaip 15 pranešimų, kuriuos skaitė mokiniai.
Pranešimai buvo įvairūs: apie informacinių technologijų svarbą ugdymo procesui, apie rusų kalbos reikalingumą Lietuvoje, apie tai, kodėl mokiniams patinka Vincento van Gogo darbai, apie elektros energijos apskaitą namuose ir taupymo galimybes; galėjome „gyvai“ stebėti bandymą, kuris mums parodė Baltijos jūros druskingumo pasiskirstymą, galėjome apžiūrėti matematinius piešinius, kurie puikiai įrodė kodėl matematika yra vertinga žmonių gyvenime.
Dar galėjome pasisskaityti apie pramonės perversmą ar krikščionybės kaitą ir reikšmę lietuvių literatūroje, bei išgirsti pačių įvairiausių bei įdomių temų.
Organizatoriai dėkoja mokinių savivaldos atstovams (Birutei Ruškytei ir Titui Tautkevičiui) už vestą renginį, o visiems mokiniams linki dar daugiau idėjų ir aktyvaus projektinio mokymosi kitais metais.