Ruošiamės karjerai

Birželio 11 dieną gimnazijoje vyko Ugdymo karjerai diena.
Visą dieną mokiniai turėjo galimybę susipažinti su įvairiomis profesijomis, sužinoti apie karjeros galimybes vienoje ar kitoje srityje, savo sričių specialistams užduoti įvairius klausimus, kurie jaunajai kartai padėtų apsispręsti, ko siekti ateityje.
Mokiniai galėjo išgirsti apie kosmetologės, kokybės inžinieriaus, kapitono padėjėjo, marketingo specialisto, informacinių technologijų specialisto, kultūrinės veiklos vadybininko darbus, sužinoti šių specialistų dienotvarkę, bei išgirsti kokių savybių reikia, kad galėtum gerai jaustis dirbdamas šiose srityse.
Mokiniams buvo skaitoma paskaita apie savanorystę, misijas ir Biblijos studijas Lietuvoje bei užsienyje.
Lektorė K. Gečaitė perteikė asmeninę patirtį, davė vertingų patarimų bei pasakojo, kodėl kiekvienas iš mūsų turėtų savanoriauti ir kokias vertybes ugdo tokia veikla.
Lektorius E. Gricius (LCC) kalbėjo su jaunimu apie tai, kada verta rinktis universitą - suteikė daug aktualios informacijos.
Dėmesys skirtas ir verslo bei individualios veiklos kūrimui Lietuvoje - lektorius D. Pagojus pristatė galimybes ir suteikė daugiau informacijos apie šios veiklos pobūdį.
Esame dėkingi visiems, kurie sutiko pasidalinti sava patirtimi su mokiniais.