Stovyklaujame

Birželio 8 dieną atidarėme vasaros lauko stovyklą „Saulės ir vėjo lydimi, Viešpaties vedami“ .
Susirinko beveik 40 stovyklautojų. Pirmąją dieną draugiškai bandėme įsikurti. Kitą dieną mūsų jau laukė įsimintina išvyka į Karklę. Ten stovyklautojai galėjo susipažinti su laukiniais gyvūnais, sužinoti, kaip jie gyvena, kuo minta. Kalbėjome, kaip saugoti gamtą.
Trečiadienį lankėmės Klaipėdos universiteto Botanikos sode, kur vaikai galėjo susipažinti su vaistažolėmis, jų prisiskinti ir net pasidaryti skanios arbatos.
Kiekvieną dieną turėjome Biblijos pamokėles, kurių metu mokėmės, kaip susidraugauti su Dievu. Mažieji stovyklautojai buvo itin smalsūs ir žingeidūs.
Penktadienį mus aplankė „Samariečių krepšio“ organizacija. Visi vaikai gavo po dovanėlę. Kai kurie iš jų, atidarę savo dovanų dėžutes, buvo be galo nustebinti, kai ten rado tai, apie ką senai svajojo.
Kiekvieną dieną lauko stovykloje vyko linksmos veiklos: eksperimentai, palapinių statymas, įvairios sportinės estafetės, dailės terapija. Esame dėkingi Dievui už puikų orą, nes kaip tikri stovyklautojai, galėjome kasdien valgyti lauke.
Džiaugsmingai užbaigėme pirmąją savaitę.