Darbuotojų sąrašas

Mokytojai dalykininkai

Mokytojai dalykininkaiKvalifikacija
Giedrė BazarienėMatematikos vyresnioji mokytoja
Ingrida BorisenkoInformacinių technologijų mokytoja (dėstytoja)
Stasys Freitakas
Technologijų vyresnysis mokytojas
Jurgita Gerulskienė
Chemijos mokytoja
Robertas Grigas
Etikos mokytojas
Dalia KanclerytėTeatro mokytoja (režisierė)
Kristina Karečkienė
Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja
Kristina Kerpė
Vokiečių kalbos ir žmogaus saugos vyresnioji mokytoja
Kristina Kozlovienė
Kūno kultūros mokytoja
Nataliia Lytovchenko
Rusų kalbos mokytoja (docentė)
Birutė Rimkuvienė
Informacinių technologijų vyresnioji mokytoja
Deimantė RutkauskaitėLietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja
Romualdas RževuskisAnglų kalbos vyresnysis mokytojas
Egidijus SereičikasIstorijos vyresnysis mokytojas
Gražina SuleimanovaBiologijos mokytoja metodininkė
Ilma Taraškienė Technologijų mokytoja
Elgimand Vinkler
Fizikos vyresnysis mokytojas
Adomas ZamkauskasGeografijos mokytojas

Pradinių klasių mokytojai

Pradinių klasių mokytojai Kvalifikacija
Lina Tilvikienė (priešmokyklinė grupė) Pradinių klasių mokytoja
Inga Dirgėlė (1 klasė)Pradinių klasių mokytoja
Miglė Kuktaitė (2 klasė)Pradinių klasių mokytoja metodininkė
Asta Kiauzarytė (3 klasė)Pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Banga Valaitinė (4 klasė)Pradinių klasių mokytoja metodininkė
Lilijana Jurgita Butkevičienė
Vyresnioji muzikos mokytoja
Augustina TijūnėlytėŠokio mokytoja
Jurgita ParnarauskienėKeramikos ir dailės mokytoja
Daiva Palabinskaitė – Amosova Anglų kalbos mokytoja
Anželika MiškevičMokytojo padėjėja
Aušra SagaitienėMokytojo padėjėja, popietinės veiklos mokytoja
Leta VaitkevičienėTikybos mokytoja

Neformalaus ugdymo vadovų sąrašas 2018/2019 m.m. II pusmetis

Vadovai
Neformalaus ugdymo pavadinimas
Lilijana Jurgita Butkevičienė
Dainavimas, instrumentinis muzikavimas (priešmokyklinė, 1-4 kl.)
Dalia Kanclerytė
Teatro studija (priešmokyklinė, 1-4 kl.)
Milda GrublytėTeatro studija (5-8 kl., I-IV gimnazijos kl.)
Augustina Norvilė
Šokio būrelis (priešmokyklinė, 1-4 kl.)
Jurgita Parnarauskienė
Keramika, dailė (priešmokyklinė, 1-4 kl., 5-8 kl.)
Lina StankevičienėIšradėjų klubas (priešmokyklinė – 1 kl.)
Vladimir Balaklijec
Šachmatai (priešmokyklinė, 1-4 kl., 5-8 kl.)
Romualdas RževuskisŠlovinimo grupė (5-8 kl., I-IV gimnazijos kl.)