Šlovinome ir dėkojome Viešpačiui
Gruodžio 15 d. gimnazijos bendruomenė džiaugsmingai šurmuliuodama susirinko į šventinį renginį „Viešpats mano ganytojas- aš nestokosiu”. Psalmė 23,1 Šventė prasidėjo priešmokyklinės ir pradinių klasių mokinių Šviesų šokiu, režisuotu šokių mokytojos Augustinos Tijūnėlytės. Tai tarsi Viešpaties atėjimas į šią žemę, kurioje kiekvienas stokojo Jo šviesos, laisvės ir meilės, po to sekė mažųjų avinėlių ir piemenų šokis,…
