Susitikome su M.Mažvydu
Spalio 17 d. turėjome netradicinę lietuvių kalbos ir literatūros pamoką, nes mūsų mokytoja D. Rutkauskaitė suorganizavo mini kelionę prie M. Mažvydo paminklo, kuris 1997 m. pastatytas Lietuvininkų aikštėje. Vien tik nukeliauti iki pirmosios lietuviškos knygos autoriaus paminklo nepakako, čia teko atlikti mums, III g. klasės mokiniams, parengtas užduotis. Susiskirstėme į dvi komandas ir ėmėmis darbo,…
