Mokytojai viešėjo Ventspilyje
Rugpjūčio pabaigoje „Vaivorykštės tako” mokytojai svečiavosi Ventspilio Valstybinėje gimnazijoje. Po šilto priėmimo direktorė papasakojo apie šią seną ir gilias tradicijas turinčią mokyklą. Įsteigta 1918 m. ir įsikūrusi nuostabios architektūros statinyje, ši Vemtspilio mokykla netrukus švęs savo šimtmetį. Mokyklos vadovai mums aprodė įvairias mokymuisi ir laisvalaikiui skirtas patalpas. Džiaugėmės nauja pažintimi ir bendradarbiavimo galimybėmis. Spėjome pasidairyti…
