Kategorija: <span>Uncategorized</span>

Naujienos Renginiai Uncategorized

2024 m. kovo 9 d. „Vaivorykštės tako“ gimnazijoje vyko pradinių klasių moksleivių šachmatų turnyras. Šiame turnyre dalyvavo daugiau kaip 20 mokinių. Daugumai iš jų buvo pirmoji turnyrinė patirtis. Turnyre dalyvavo ir mažiausi mokyklos atstovai – priešmokyklinukai Grantas ir Mindaugas.Patys stipriausi turnyro dalyviai iškovojo garbę dalyvauti prestižiniame tarpmokykliniame šachmatų turnyre.Į mokyklos rinktinę pateko:1 klasė mokinys Ąžuolas,2 klasės mokiniai Henris ir Lauras,3 klasės mokinys Jokūbas,4 klasės klasės mokinys Simas.Turnyrą surengė šachmatų mokytojas Vladimir Balaklijec (remia Klaipėdos miesto šachmatų federacija).

Renginiai Uncategorized

Netradicinė pamoka spektaklyje „Dievų miškas“2022 m. lapkričio 17 d. (ketvirtadienį) II-III g. klasių mokiniai turėjo netradicinę integruotą literatūros ir istorijos pamoką (mokytojai E. Sereičikas ir D. Rutkauskaitė) Klaipėdos Žvejų rūmuose, t. y. dalyvavo Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklyje „Dievų miškas“ (rež. A. Sunklodaitė), pastatytą pagal to paties pavadinimo memuarinį romaną, kurio autorius yra Štuthofo koncentracijos stovykloje kalėjęs B. Sruoga. Buvo įdomu stebėti teatro pasirinktus sprendimus, leidžiančius taip subtiliai perteikti lageryje patirtus žiaurumus.

Renginiai Uncategorized

2022 m. birželio 15 d. (trečiadienį) mūsų gimnazijos 8 ir I-III g. klasių moksleiviai turėjo netradicinio ugdymo dieną – išvykstamąją konferenciją Jaunimo sodyboje, kur pristatė savo projektus. Netradicinėje erdvėje išklausėme 13-ika pranešimų įvairiausiomis temomis, pvz., „Serenada bėgant šimtmečiams“, „Biblijos požiūris į šeimą“, „Perskaitytų knygų statiatika“, „Hololausto tema istorijoje, literatūroje ir kultūroje“, „Anglies dvideginio analizatorius“ ir kt. Po konferencijos mokiniai susitiko su misionieriumi, kunigu Hermanu Šulcu.

Projektai ir savanorystė Uncategorized

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), reaguodama į tai, kad Europoje sparčiai daugėja naujojo koronaviruso (COVID-19) atvejų, kreipėsi į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją (ŠMSM) bei Lietuvos savivaldybes su prašymu imtis aktyvių prevencinių veiksmų ugdymo įstaigose. Esant poreikiui, mokinius, grįžusius iš Kinijos ar Šiaurės Italijos, prašoma mokyti nuotoliniu būdu, taip pat siūloma leisti iš namų dirbti ir mokytojams bei kitiems ugdymo įstaigų darbuotojams, apsilankiusiems pavojaus zonoje esančiose teritorijose. Nuorodos, kur galėtumėte rasti daugiau informacijos: http://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/efektyviausios-priemones-koronaviruso-prevencijai-konsultavimas-ir-grizusiuhttp://sam.lrv.lt/lt/naujienos/sam-siulo-imtis-aktyviu-prevenciniu-veiksmu-mokyklose

Renginiai Uncategorized

Sulaukėme tos dienos, kai mūsų gimnazijos VI-ąjai laidai liko tiek nedaug – tik 100 dienų, o tada viską teks atiduoti sėkmei į rankas, todėl kovo 1-ąją vyko tradicinė Šimtadienio šventė. III g. klasės mokiniai viską paėmė į savo rankas, todėl pirmąją pavasario dieną mūsų abiturientai, kurie praminti „Trijų muškietininkų“ vardu, įžengė į žinių studiją. Linksmai (bet tuo pačiu ir labai rimtai) nusiteikę žinių vedėjai Birutė Ruškytė ir Rimantas Gečas buvo puikiai išsiaiškinę visas dvyliktokų „paslaptis“, tad atkakliai kamantinėjo apie gyvenimą…

Renginiai Uncategorized

Mūsų mokyklos penktokai lankėsi Klaipėdos pilies muziejuje: sužinojo kaip kūrėsi uostamiestis ir net matavosi viduramžių šarvus.

Uncategorized

Kovo 18 dieną mūsų mokykloje viešėjo du ,, Misijos Sibiras 2018“ dalyviai – Viltė ir Arnoldas. Jie mokiniams pristatė filmuką ir papasakojo apie Kazachstane ištremtus lietuvius. Ekspedicijos dalyviai pasidalino mintimis ir jausmais, patirtais lankantis Kazachstano vietovėse. Jų tikslas buvo aplankyti mirusių tremtinių kapus, juos sutvarkyti ir pastatyti atminimo kryžius. Mokiniai netruko svečius užpilti klausimais, norėjosi detaliau sužinoti apie tremtinių likimus lageriuose. Susitikimas paskatino labiau domėtis savo tautos istorija, o kai kuriuos gal net įkvėpė užpildyti anketas į kitų metų ekspedicijos…

Renginiai Uncategorized

Mokomės vokiečių kalbos: tradiciškai ir nelabai tradiciškai, bet noriai – 6 ir 7 klasių moksleiviai kepė meduolius, keliavo į Liubeką.

Mokinių projektai Uncategorized

7 klasėje vyko integruota kalbų pamoka pagal projektą „Kelionė per keturias kalbas“Mokiniai rinko, rašė, lygino žodžius susijusius su mokyklos aplinka (baldai, įranga, kanceliarija) keturiomis kalbomis: rusų, vokiečių, anglų ir lietuvių.

Mokinių projektai Uncategorized

Visi puikiai žinome, kad Vasario 16-oji yra Lietuvos Valstybės atkūrimo diena, todėl vasario 15 d. popietę mūsų gimnazija minėjo 101-ąjį Lietuvos gimtadienį. Renginyje buvo tiek rimties, tiek šurmulio akimirkų, kadangi klausėmės III g. klasės mokinių atliekamos dainos „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“, žiūrėjome dokumentinę apybraižą „Daktaras Jonas Basanavičius“, žaidėme greitąją viktoriną „Pažink Lietuvą“, kurioje buvo sunku išrinkti laimėtojus, nes dauguma klasių-komandų surinko po vienodą skaičių teisingų atsakymų. Galiausiai visi kartu giedojome Lietuvos himną. Taip pat renginio metu buvo apdovanoti dailiojo rašto…

Naujienos Uncategorized