Metai: <span>2022</span>

2022 m. lapkričio 24 d. Vitės progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas „Plunksnelė 2022“. Džiaugiamės, kad konkurse mūsų gimnazijos 2 klasės mokinė Ula Dirgėlaitė (mokytoja M. Levinger) užėmė II-ąją vietą. Sveikiname bei linkime ir toliau rašyti dailiai ir taisyklingai.

Renginiai

2022 m. lapkričio 16 d. (trečiadienį) mūsų gimnazijoje lankėsi pareigūnai iš Probacijos tarnybos. Tarnybos atstovai susitiko su 8 klasės ir III-IV g. klasių moksleiviais (mokytoja K. Kerpė), su kuriais kalbėjosi tema „Nepilnamečių teisinė atsakomybė ir Lietuvos Probacijos tarnybos veikla“. Susitikimo metu mokiniai ne tik sužinojo apie galimas poveikio priemones už nusikalstamą veiką, bet ir turėjo galimybę apžiūrėti pareigūnų naudojamą įrangą: antrankius, apykoję, video registratorių, alkotesterį.Nuoširdžiai dėkojame su mokiniais bendravusiems vyriausiems specialistams: Eglei S., Jorinui J. Ir Karinai S.

Renginiai

Netradicinė pamoka spektaklyje „Dievų miškas“2022 m. lapkričio 17 d. (ketvirtadienį) II-III g. klasių mokiniai turėjo netradicinę integruotą literatūros ir istorijos pamoką (mokytojai E. Sereičikas ir D. Rutkauskaitė) Klaipėdos Žvejų rūmuose, t. y. dalyvavo Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklyje „Dievų miškas“ (rež. A. Sunklodaitė), pastatytą pagal to paties pavadinimo memuarinį romaną, kurio autorius yra Štuthofo koncentracijos stovykloje kalėjęs B. Sruoga. Buvo įdomu stebėti teatro pasirinktus sprendimus, leidžiančius taip subtiliai perteikti lageryje patirtus žiaurumus.

Renginiai Uncategorized

2022 m. lapkričio 15 d. (antradienį) gimnazijos mokinių taryba vyko į Vilnių. Mokinių tarybos viešnagės tikslas Vilniuje – aplankyti dvi krikščioniškas mokyklas: Vilniaus krikščionių gimnaziją ir „Vaivorykštės tako“ pagrindinę mokyklą, kuri yra mūsų gimnazijos filialas. Mūsų gimnazijai atstovaujantys moksleiviai susitiko su šių mokyklų mokinių tarybų atstovais. Susitikimų metu buvo įdomu pasidalinti savomis patirtimis, pasidairyti po mokyklas. Kilo gražių idėjų, todėl panuojame kurti bendrus projektus.Buvome šiltai priimti, todėl į namus išvažiavome labai palaiminti. Dabar jau mes lauksime svečiuose, nes juk gera turėti…

Renginiai

Vyr.finansininkas

Mokytojai ir darbuotojai

Ūkvedys

Mokytojai ir darbuotojai

2022 m. birželio 15 d. (trečiadienį) mūsų gimnazijos 8 ir I-III g. klasių moksleiviai turėjo netradicinio ugdymo dieną – išvykstamąją konferenciją Jaunimo sodyboje, kur pristatė savo projektus. Netradicinėje erdvėje išklausėme 13-ika pranešimų įvairiausiomis temomis, pvz., „Serenada bėgant šimtmečiams“, „Biblijos požiūris į šeimą“, „Perskaitytų knygų statiatika“, „Hololausto tema istorijoje, literatūroje ir kultūroje“, „Anglies dvideginio analizatorius“ ir kt. Po konferencijos mokiniai susitiko su misionieriumi, kunigu Hermanu Šulcu.

Projektai ir savanorystė Uncategorized

2022 m. lapkričio 11-12 d. II–IV g. klasių mokiniai su mokytoja Aurelija Kemešiene dalyvavo Pasaulinėje lyderystės konferencijoje, kurios pagrindinė misija – įkvėpti žmogų dorai lyderystei. Gimnazistai investavo savo laiką į asmeninį augimą, noriai savanoriavo, stiprindami savo lyderystės įgūdžius. Dvi dienas trukusios konferencijos metu mokiniai buvo įkvėpti pasaulinio lygio pranešėjų, mokėsi krikščioniškos lyderystės principų, kuriais galės pasidalinti savo gimnazijoje ir darydami teigiamą įtaką bei siekdami geresnių rezultatų kartu su kitais judėti pirmyn.

Renginiai

Renginiai

2022 m. spalio 25 d. 3 klasės mokinė Gustė Milašiūtė (mokytoja A. Kiauzarytė) dalyvavo Ievos Simonaitytės meninio skaitymo konkurse ir tapo laureate. Sveikiname! Konkursui pasiruošti padėjo teatro mokytojas V. Vyšniauskas.

Pasiekimai

2022 m. spalio 26 d. 7, II g. ir IV g. kl. mokiniai turėjo netradicinę literatūros pamoką Šarnelėje, Žemaičių Kalvarijoje „Vytauto Mačernio gyvenimo ir kūrybos pėdsakais“. Mokiniai lankėsi muziejuje, klausė gido pasakojamų istorijų iš Vytauto Mačernio gyvenimo, vaikščiojo poeto pamėgtomis vietomis ir simboliškai prieš Vėlines aplankė jo kapą, degė žvakeles, skaitė eiles. Antroji kelionės dalis – geografijos pamoka. Buvo nuostabi proga gyvai susipažinti su Gardų ozu – ypatinga, viena raiškiausių Lietuvoje reljefo formų, paliktų tirpstančių ledynų prieš 12-13 tūkstančių metų.…

Renginiai

Esamus ir buvusius bičiulius, mokytojus, mokinius, tėvelius, darbuotojus kviečiame susirinkti švęsti ir džiaugtis mūsų mokyklos gražiu gimtadieniu!

Renginiai

2022 m. rugsėjo 27-30 d. „Vaivorykštės tako“ gimnazijos direktorė Dž. Gečienė ir gimnazinių klasių anglų kalbos mokytoja I. Mazytė-Ančerienė dalyvavo Europos krikščioniškų mokyklų asociacijos organizuotoje pažintinėje išvykoje į Nyderlandų švietimo įstaigas. Buvo suteikta galimybė apsilankyti Alphen den Rijn ir Laden krikščioniškose, katalikiškose mokyklose (pradinėje, vidurinėse, specializuotoje). Delegacija susipažino su Nyderlandų karalystės švietimo sistema, privačių mokyklų sistema. Mokyklų vadovai organizavo turiningas pažintines ekskursijas po Nyderlandų mokslo muziejų, egzotiškų paukščių parką „Vogelpark Avifauna“. Šiltas svečių iš Latvijos, Vokietijos, Slovėnijos ir Lietuvos priėmimas…

Renginiai

2022 m. spalio 5 d. (trečiadienį) ir mūsų gimnazijos bendruomenė paminėjo Tarptautinę mokytojo dieną. Kol gimnazinių klasių mokiniai „matavosi“ mokytojo profesiją, mokytojai grįžo į mokyklinius suolus ir tapo mokiniais. Pamokų metu mokytojams teko ne tik diktantą ir kontrolinį darbą rašyti, bet ir komandines užduotis atlikti. Ne kartą mokytojos Beatričė ir Sofija į klasę kvietėsi ir socialinę pedagogę Eniją, kuri stebėjo elgesį, žymėjosi pastabas ir ruošėsi informuoti laikinųjų mokinių tėvus. Mokytojo dieną vainikavo bendri kolektyvo pietūs restorane „XIX amžius“. Restorane visų…

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

2022 m. liepos 20 d. Klaipėdos Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje vyko IX-osios abiturientų laidos išleistuvės. Abiturientams įteikti brandos atestatai, išsakyti gražiausi linkėjimai, dovanotos nuoširdžiausios šypsenos.

Renginiai

Mūsų gimnazijos abiturientė D. Kesylytė (mokytoja D. Rutkauskaitė) respublikiniame kūrybinio rašymo konkurse „Apie tai, kas man svarbu“ tapo laureate. Konkursą organizavo Maironio lietuvių literatūros muziejus. Džiaugiamės, kad abiturientės esė „Ratuotas laikas ir talentingi statybininkai“ buvo pastebėta ir įvertinta.

Renginiai

2022 m. birželio 3 d. (penktadienį) 8 klasės mokiniams vyko integruota geografijos ir vokiečių kalbos pamoka „Pažinti Vokietiją“. Kartu su aštuntokais pamoką stebėjo ir priešmokyklinukai (mokytoja L. Tilvikienė). Pamoką vedė mokytojai A. Zamkauskas ir K. Kerpė.

Renginiai

III g. klasės mokiniai (kartu su direktore Dž. Gečiene) svečiavosi pas Tomą ir Jolitą Viluckus. Gimnazistai diskutavo apie draugystės, meilės ir santuokos prasmę. Tikime, kad pokalbis gimnazistams buvo atgaiva ir tikrasis įkvėpimas.

Renginiai

2022 m. vasario 27-28 dienomis mūsų gimnazija Klaipėdos Kultūros fabrike pristatė mokytojos Natalijos Lytovčenko režisuotą spektaklį „Sudužusi širdis“. Spektaklyje vaidino gimnazijos mokytojai, mokiniai ir profesionalūs aktoriai. Kad galėtų Klaipėdoje pasisvečiuoti ir spektaklį pamatyti Kairiškių globos namų senjorai, buvo pardavinėjami keramikos darbai. Gimnazijos mokiniai pirko bilietus ne tik senoliams, besisvečiuojantiems iš Akmenės rajono, tačiau ir Klaipėdos šeimynose gyvenantiems globojamiems vaikams. Prie renginio mielai prisijungė „Big brothers and big sisters“ nariai. Esame dėkingi kiekvienam, kuris prisidėjo prie šio renginio. Džiaugiamės, kad šiuo…

Renginiai

Sveikiname mūsų gimnazijos 5 klasės mokinį Armandą Ureniovą (mok. E. Kerul), kuris Klaipėdos miesto mokyklų 5-8 klasių mokinių dailaus rašto konkurse „Žąsies plunksna“ laimėjo III vietą!

Renginiai

Civilinės saugos informaciją galima rasti tinklapyje:http:// https://www.lt72.lt/

Renginiai