Kategorija: <span>Tarptautiniai projektai</span>

Klaipėdos – Krokuvos mokinių meno dirbtuvės vyko 2019m. birželio 23-30 dienomis. Projektą finansavo Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondas „Jaunimo mainai“. Projekto metu patirti įspūdžiai, ilgam išliks visų, jame dalyvavusių, atmintyje. Krokuvoje bendravome su „Emmanuel“ gimnazijos mokiniais rusų, anglų ir lenkų kalbomis. Šiuo projektu siekėme didinti mokyklos bendruomenės ir mokinių sąmoningumą per bendravimo su Krokuvos mokyklos bendruomene užmezgimą ir palaikymą. Projekte buvo numatytos temos: „Daina – kiek daug ji pasako“, „Šokis – įsidėmėk, pakartok, išmok“, „Būk draugiškas, tolerantiškas, supratingas“, „Krokuva…

Tarptautiniai projektai

Praėjusiais mokslo metais II-oji gimnazijos klasė startavo su Tarptautiniu Jaunimo Misijos projektu Norvegijoje. Net savaitę visi klasės draugai svečiavosi Grimerud miestelyje Jaunimo Misijos bazėje, kur įvairūs žaidimai, gyvenimo ir tikėjimo tiesų mokymasis bei bendrystė subūrė visus į komandą. Nemažai laiko buvo skirta savanoriškiems darbams: humanitarinės pagalbos rūšiavimui, krovimui į furgonus, aplinkos tvarkymui ir kitiems. Teko apsilankyti panašioje į mūsų krikščioniškoje mokykloje, susipažinti su Norvegijos sostine Oslu. Visi į namus ir mokyklą grįžo gerokai subrendę ir dvasiškai ūgtelėję.

I-IV g. klasės Savanorystė Tarptautiniai projektai

Kaip ir kasmet su Samariečio krepšio dovanėlėmis (įpakuotomis gražiai papuoštose batų dėžutėse ir gautose iš užsienio) svečiavomės kitoje mokykloje.Šiais metais pabuvojome Plikių Ievos Labutytės pagrindinėje mokykloje. Vaivorykštės tako gimnazijos šeštokai parodė trumpą miuziklą (rusų kalba), kurį paruošė rusų kalbos mokytoja Natalja Lytovchenko. Pasidžiaugėmė Plikių mokyklos spektakliu ir su Dievo meilės žinia padalinome Samariečio krepšio dovanas. Nuoširdaus džiaugsmo užteko visiems!

Tarptautiniai projektai

8 – I gimnazijos klasių mokiniai susirašinėja su Kalvino koledžo (Olandija) mokiniais, su kuriais planuojama mainų programa 2019 m.

Tarptautiniai projektai