Kategorija: <span>Renginiai</span>

2024 m. gegužės 7 d. mūsų gimnazija jungėsi prie Lietuvą vienijančios akcijos „Lietuva skaito“. Visi mokiniai – nuo pačių mažiausiųjų iki vyriausiųjų – 4 pamokos metu čiupo savo atsineštas knygas, pasirinko mokyklos erdves ir pasinėrė į siužetus.Primename, kad akcijai skirta Lietuvos Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena.Akciją remia Lietuvos kultūros taryba, organizuoja Lietuvos leidėjų asociacija.

Renginiai

2024 m. balandžio 25 d. Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „GIMTASIS ŽODIS – ŠVYTURIO ŠVIESA“ 4 klasės mokinė Gustė Milašiūtė (mokytoja A. Kiauzarytė) užėmė III vietą.Džiaugiamės ir sveikiname!

Renginiai

2024 m. balandžio 16 d. Klaipėdos Kultūros fabrike įvyko gimnazijos spektaklio „Dvylika Oskaro laiškų Dievui“ pagal E. Schmitt knygą „Oskaras ir ponia Rožė“ premjera.Už bilietus surinkti 2235 eurai buvo skirti šešiametės mergaitės Enderos gydymui.Esame dėkingi spektaklio režisieriui, gimnazijos dramos mokytojui Virginijui Vyšniauskui ir visiems mokiniams bei mokytojams, prisidėjusiems prie spektaklio.

Renginiai

Už puikias lietuvių kalbos ir matematikos žinias.Sveikiname 5 klasės mokinę Noelę Kesylytę (mokytoja Dž. Ivanauskaitė), kuri Klaipėdos miesto 5-6 klasių diktanto konkurse „Rašau be klaidų“ laimėjo 2-ąją vietą. Sveikiname Noelę Kesylytę, kuri Klaipėdos miesto 5-7 klasių matematikos konkurse „Gudrutis“ laimėjo 2-ąją vietą (mok. I. Vitkevičiūtė-Jakučiūnienė).

Renginiai

2024 m. kovo 19 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada.„Vaivorykštės tako“ gimnazijai atstovavo du 8 klasės mokiniai – Daniil Kuprys ir Majus Montvydas (mokytoja Neringa Čekanavičienė). Vaikinai parodė puikias rusų kalbos žinias ir, kaip nutinka konkursuose, vos keliais balais į priekį išsiveržęs Daniil laimėjo 3-iąją vietą tarp Klaipėdos miesto 8 klasių moksleivių, besimokančių rusų kalbos kaip antrosios užsienio kalbos.Didžiuojamės Jūsų pasiekimais ir sveikiname.

Renginiai

Priešmokyklinės klasės mokinės Mantė Pamedytė ir Lėja Ruzgilaitė puikiai pasirodė ir pelnė padėką Klaipėdos miesto VIII vokalinių duetų festivalyje „Dviese“. Jos buvo pačios jauniausios dalyvės. Mergaitės ruošė mokytoja Lilijana Jurgita Butkevičienė.

Renginiai

2024 m. kovo 20 d. Jūrų direkcijos salėje vyko gamtosauginis forumas, skirtas Pasaulinei žemės dienai „Baltijos jūra – mūsų turtas ir rūpestis“.Iš mūsų gimnazijos forume pranešimų klausėsi 8 klasės ir I-II g. klasių mokiniai, o mūsų gimnazijai atstovavo ir pranešimą tema „Šiukšlinimas – mirtina grėsmė jūros gyvūnams“ skaitė I g. klasės Matas Budrys (mokytoja G. Suleimanova).

Renginiai

2024 m. kovo 20 d. II-IV g. klasių moksleiviai (mokytoja D. Rutkauskaitė) turėjo netradicinę literatūros pamoką Klaipėdos Žvejų rūmuose, t. y. lankėsi Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklyje „Metamorfozė“ (rež. Oliver FRLJIĆ). Spektaklis sukurtas pagal vidurinio ugdymo kurso programinio autoriaus Franco Kafkos kūrybą.

Renginiai

Kaip ir kasmet, kovo 14-tą dieną mokykloje buvo švenčiama Pi diena. Ryte su gera nuotaika ir Pi ženkliukais pasitiko matematikos mokytoja Indrė, kiekvienam įsegdama jį į uniformą. Pirma rungtis – svarbiausia: mokiniai varžėsi, kas parašys daugiau Pi reikšmių po kablelio, ir daugiausiai reikšmių, net 128, parašė penktos klasės mokinė Danielė. Vėliau mokiniai varžėsi skaniausio Pi dienos pyrago konkurse, kurį laimėjo 6 klasės mokinė Gabijos Jotkutės pyragas „Apsnigta Sahara“. Dienos šurmulį vainikavo dvi viktorinos: pirmąją laimėjo 5-6 klasių jungtinė komanda „Pirminiai“,…

Renginiai

2024 m. kovo 17 d. (sekmadienį) pirmos klasės mokiniai, lydimi mokytojos Dianos ir tėvelių, išsiruošė į Klaipėdos dramos teatrą. Klasė stebėjo klounų teatro studijos „Dulidu“ origami lėlių spektaklį vaikams pagal Vytauto V. Landsbergio pasaką „Arklio Dominyko meilė“. Mokiniai taip pat turėjo užduotį atkreipti dėmesį, kaip aktoriai (Kamilė Kondrotaitė ir Liudas Vyšniauskas) naudoja įvairių dydžių, formų popierinius lankstinius. Mokytoja tikisi, kad spektaklis įkvėpė vaikus meilei ir draugystei bei kūrybai tęsiant klasės metų projektą „Lankstau origami!“

Renginiai

Naujienos Renginiai Uncategorized

Praėjo 34-eri metai nuo tos dienos, kai Atkuriamajame Seime buvo paskelbta apie atkurtą Lietuvos valstybės nepriklausomybę. Toks neilgas laikas, o tiek daug pokyčių. Kiekvieną dieną dėkojame Viešpačiui už galimybę gyventi, kalbėti, kurti laisvoje mūsų šalyje. Kasmet prisimename kainą, kurią už tai sumokėjo Lietuvos piliečiai…Šią dieną „Vaivorykštės tako“ gimnazija paminėjo pilietiškomis A. Baranausko, E. Masytės, V. Kernagio, K. Vasiliausko dainomis,jungtinis merginų ansamblis giedojo apie „Tėvynę danguje“, buvo skaitomos meile žemiškajai Tėvynei persmelktos J. Strielkūno ir M. Martinaičio eilės.Visiems gerai besimokantiems, aktyviai…

Naujienos Renginiai

2024 m. kovo 15 d. (penktadienį) mūsų gimnazijos drąsiausieji I-IV g. klasių mokiniai irmokytojai jungėsi prie iniciatyvos rašyti Nacionalinį diktantą, transliuojamą per LRT Radiją.Šių metų konkurso tekstą „Invazinė rūšis“ kūrė prozininkė Agnė Žagrakalytė.

Renginiai

2024 m. kovo 9 d. „Vaivorykštės tako“ gimnazijoje vyko pradinių klasių moksleivių šachmatų turnyras. Šiame turnyre dalyvavo daugiau kaip 20 mokinių. Daugumai iš jų buvo pirmoji turnyrinė patirtis. Turnyre dalyvavo ir mažiausi mokyklos atstovai – priešmokyklinukai Grantas ir Mindaugas.Patys stipriausi turnyro dalyviai iškovojo garbę dalyvauti prestižiniame tarpmokykliniame šachmatų turnyre.Į mokyklos rinktinę pateko:1 klasė mokinys Ąžuolas,2 klasės mokiniai Henris ir Lauras,3 klasės mokinys Jokūbas,4 klasės klasės mokinys Simas.Turnyrą surengė šachmatų mokytojas Vladimir Balaklijec (remia Klaipėdos miesto šachmatų federacija).

Renginiai Uncategorized

Sveikiname 5 klasės mokinę Urtę Gečaitę, kuri Klaipėdos miesto dailaus rašto konkurse „Žąsiesplunksna“ laimėjo II-ąją vietą.Konkursui Urtę ruošė lietuvių kalbos mokytoja Dž. Ivanauskaitė.

Renginiai

2024 m. kovo 4 d. mūsų gimnazijoje šurmuliavo jau tradicine tapusi Kaziuko mugė.Pradinių klasių mokiniai buvo pakviesti bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Pirkėjai galėjo įsigyti įvairių rankų darbo suvenyrų, o smaližiai paragauti įvairiausių skanėstų: saldainių, sausainių, vaflių, pyragų ir kitų kepinių. Mugės metu vyko momentinė loterija, kurios metu buvo galima laimėti saldžių prizų. Malonu, kad iš mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir šiltą pavasarišką nuotaiką.

Renginiai

2024 m. kovo 1 d. (penktadienį) mūsų gimnazijoje vyko renginys „Šimtas dienų iki egzaminų“, kuris buvopradėtas tradicine išvyka, į kurią IV g. klasės mokiniai ne tik važiavo, bet ir ėjo užrištomis akimis. Taip jieturėjo pasitikėti savo mokytojais, kurie juos lydėjo. Šiais metais abiturientai lankėsi pakrantės apsaugosbaterijoje „Memel Nord“, kurioje daugiau sužinojo apie šį gynybinį įtvirtinimą. Po ekskursijos abiturientai sumokytojais vyko skanauti desertų į Klaipėdos dramos teatro kavinę „Drama-Cha-Cha“. Visą šventinę dienąvainikavo III g. klasės mokinių organizuota dalis „Oskarų apdovanojimai“. Ši…

Renginiai

2024 m. sausio 18 d. I-IV g. klasių mokiniai turėjo ugdymo karjerai dieną, kurią leidoLietuvos aukštųjų mokyklų mugėje, vykusioje Kauno Žalgirio arenoje. Mokiniai galėjo daugiausužinoti apie studijų galimybes, susipažinti su profesijomis, klausytis pranešimų ir taip kaupti savožinias.Antra viešnagės Kaune dalis buvo skirta muziejų lankymui. Dėmesys skirtas Nacionalinio M. K.Čiurlionio dailės muziejaus ekspozicijoms, Vytauto Didžiojo Karo muziejaus ekspozicijoms ir TadoIvanausko zoologijos muziejaus ekspozicijoms.Su mokiniais kartu keliavo mokytojai E. Kerul, A. Zamkauskas ir D. Rutkauskaitė.

Renginiai

2023 m. lapkričio 23 d. mūsų gimnazijoje svečiavosi studentų ir dėstytojų grupė iš DriestarKrikščioniško Universiteto (Olandija). Studentai aplankė ir pradinukų, ir vyresniųjų klases, kurioseangliškai pristatė savo šalį, žaidė žaidimus, atsakinėjo į mokinių klausimus.Svečiai stebėjosi mūsų mokinių anglų k. supratimu ir džiaugėsi šilta mokyklos atmosfera.

Renginiai

2024 m. vasario 29 dieną priešmokyklinukai ir pradinių klasių moksleiviai turėjo gražią dalyraščioir skaitovų šventę-konkursą.Šios šventės metu ne tik skambėjo mokinių deklamuojami eilėraščiai, bet ir klasių atliekamosdainos.

Renginiai

2023 m. lapkričio 16 d. Vitės progimnazijoje vyko dailyraščio konkursas „Plunksnelė“. Mūsų gimnazijaiatstovavo 3 klasės mokinė Ula (mokytoja M. Levinger) ir 4 klasės mokinė Marija (mokytoja A. Kiauzarytė).

Renginiai

Renginiai

2023 m. spalio 4-7 d. III g. klasės mokinys Matas ir IV g. klasės mokinė Dorotėja (kartu su lydinčiu mokytoju A. Zamkausku) svečiavosi Vengrijoje – atstovavo mūsų gimnazijai krikščioniškoje „Mokinių lyderystės konferencijoje“ („Student leadership conference“). Konferencijoje buvo mokinių iš 10 skirtingų šalių, todėl Matas ir Dorotėja galėjo susipažinti ir bendrauti su skirtingų kultūrų atstovais. Mokiniai šlovino Dievą, klausėsi mokymų, seminarų bei diskutavo. Konferencijos metu jie daug girdėjo, koks turi būti geras, pasitikintis Dievu lyderis. Mokiniai pasisėmė idėjų ir pradės organizuoti…

Renginiai

Renginiai